Złote Globy już w niedzielę

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, MEDIA, ROZRYWKA, SERIALE TV, ŚWIAT, TELEWIZJA, WYDARZENIA KULTURALNE

Statuetkowe szaleństwo można oficjalne uznać za rozpoczęte. Spekulacji, na temat potencjalnych nominowanych w tegorocznych Oscarach, nie ma końca. Jednak zanim cały kinematograficzny świat celebrować będzie rok 2011 w Kodak Theather, czeka nas przedsmak splendoru Oscarów – już 15 stycznia relacja na żywo z rozdania nagród Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej, czyli Złotych Globów.

Photo Credit: (c) "HFPA" and "Golden Globe Awards"


Jak już wcześniej wspominałam, gospodarzem ceremonii po raz kolejny będzie skandalista Ricky Gervais, który już dziś sieje postrach wśród zaproszonych gości. Co w tym roku nie przypadło Gervaisowi do gustu? Tego dowiemy się już w tą niedzielę. Wśród nominowanych faworytami są przede wszystkim : „Służące”, „The Artist”, „Moneyball”, „Spadkobiercy”, „O północy w Paryżu”, „My week with Marilyn” oraz „Rzeź” Romana Polańskiego, która zafundowała sobie aż 2 nominację w kategorii Najlepsza aktorka w komedii lub musicalu.

Warto wspomnieć jeszcze o „Mildred Pierce” z doskonała kreacją Kate Winslet, będącą pewniakiem w kategoriach mini seriali. Jeśli chodzi o produkcje telewizyjne to po raz kolejny nie zabrakło rośpiewanych licealistów z „Glee” oraz jednego z najlepszych przedsięwzięć HBO- „Zakazanego Imperium”.

Całość zapowiada się bardzo kusząco, ponieważ rok 2011 zdecydowanie był owocny zarówno w kinie, jak i w telewizji. Transmisję na żywo oglądać będzie można na antenie HBO, start: 2.00, z pewnością ta noc będzie warta braku snu.

Marta Niewczas

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry