Gwiezdny telefon STAR7 Softbank 009Z

AKTUALNOŚCI, GADŻETY, MOBILE, POLSKA, TECHNOLOGIE

Nie tylko ubiór zdobi człowieka, ale również jego telefon, zwłaszcza, jeśli ma oryginalny wygląd. STAR7 Softbank 009Z to modny smartfon, do tworzenia którego inspirację czerpano wprost z gwiezdnej przestrzeni. Z pewnością trafi w wyszukane gusta. Jest bowiem dostępny w siedmiu kolorach, które również mają kosmiczną proweniencję: zielonym Neptunie, żółtej Wenus, czerwonym Marsie, różowym Jupiterze, białym Księżycu, czarnym Saturnie i niebieskiej Ziemi. Na 3.8-calowym ekranie, przechodzącym w stan uśpienia, gdy telefon nie jest używany, można także ustawić gwiezdną tapetę. Do wyboru 8 wzorów, które mogą być ustawione w 64 kombinacjach.

Łatwy w obsłudze telefon od ZTE działa w systemie operacyjnym Android 2.3. Zaprojektowany został dla sieci GSM i W-CDMA. Posiada funkcje bezprzewodowego Internetu (IEEE 802.11 b/g/n) i Bluetooth 2.1. Star7 ma wbudowany procesor Qualcomm taktowany zegarem 1Ghz i baterię o pojemności1500mAh. Gwiezdny model posiada dodatkowo ponad 5megapikselowy aparat auto focus CMOS, który robi unikatowe zdjęcia nie tylko w ziemskim wymiarze.

Lekki, ważący jedynie 152 g telefon posiada unikalną funkcję, w którą wyposażony był już model IPX7 – oba są wodoodporne. Pozwala zatem obsługiwać pocztę, oglądać telewizję w każdej sytuacji, nawet pod prysznicem. To jednak telefon od ZTE dzięki swoim wymiarom zdecydowanie góruje nad masywnym odpowiednikiem IPX7. Ponadto telefon reaguje na wstrząsy ziemi i posiada szybkie łącze 3G i GPS Flash.

Star7 Softbank 009Z to przede wszystkim ciekawa propozycja designerska. Niebanalny wygląd telefonu to jego atut, który dodatkowo wspiera jego odporność na wodę. Niech moc będzie z wami.

Źródło: ZTE

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry