LM siatkarzy: Słaba gra i porażka Skry

AKTUALNOŚCI, POLSKA, SIATKÓWKA, SPORT

Miało być szybko, łatwo i przyjemnie. Jednak rzeczywistość po raz kolejny okazała się zupełnie inna. Siatkarze PGE Skry Bełchatów przystępowali do czwartkowego meczu z francuskim Tours VB w roli faworyta i to chyba w pewnym stopniu ich zgubiło. Bełchatowianie zagrali słabo, co doskonale wykorzystali wicemistrzowie Francji, nie pozwalając Skrze na wygranie choćby jednego seta. Spotkanie zakończyło się wyraźnym zwycięstwem gospodarzy 3:0.

stock.xchng


Niestety czwartkowego spotkania do udanych nie zapisze Michał Winiarski. Reprezentacyjny przyjmujący spisywał się przede wszystkim bardzo słabo w ataku, niestety jego zmiennik Michał Bąkiewicz wcale nie okazał się lepszy. Zawiódł też rozgrywający Miguel Angel Falsaca, który został przyćmiony przez zawodnika gospodarzy, Rafaela Redwitza. Jednak za porażkę nie można obwiniać pojedynczych zawodników bo tak naprawdę zawiódł cały zespół, a porażka w Tours kosztowała Skrę utratę pozycji lidera grupy F.

W ostatniej kolejce fazy grupowej Bełchatowianie podejmą zespół Budvanska Rivijera Budva, natomiast Francuzi zagrają na wyjeździe z ACH Volley Ljubljana. Wyniki tych spotkań zdecydują, która z drużyn awansuje z pozycji lidera do fazy play off Ligi Mistrzów.

Tours VB – Skra Bełchatów 3:0
(25:22, 25:21, 26:24)

Jolanta Temporale

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry