„Kontrabanda” hitem kinowym w Ameryce!

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Amerykanie po raz kolejny udowodnili, że kochają filmy akcji. Na pierwszym miejscu box office’u znalazł się film „Kontrabanda” z Markiem Wahlbergiem w roli głównej. Obraz zarobił ponad 24 miliony dolarów.

To był kolejny długi weekend i kolejny udany dla właścicieli kin, którzy zacierają ręce, bo to jeszcze nie koniec dobrej passy. Debiutujący w piątek 13 stycznia film „Kontrabanda” okazał się strzałem w dziesiątkę. Data premiery jak widać nie miała znaczenia dla widzów, którzy licznie pojawili się w kinach, by obejrzeć najnowszy projekt z Markiem Wahlbergiem, który wyrasta na prawdziwą gwiazdę kina akcji.

„Kontrabanda” jest amerykańską wersją filmu islandzkiej produkcji, którą notabene wyreżyserował ten sam filmowiec. Jak widać dla Baltasara Kormákura druga próba była znacznie lepsza, zapewne ze względu na hollywoodzką obsadę. Oprócz odtwórcy głównej roli wystąpili m.in.: Kate Beckinsale, Ben Foster i Giovanni Ribisi.

Film opowiada o byłym przemytniku, który decyduje się na powrót do nielegalnego zajęcia. Nie bierze on jednak pod uwagę, że porzucenie tego nie będzie już takie łatwe. Niebezpieczeństwo grozi nie tylko jemu, ale i jego rodzinie.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry