Wielkie koncerty w „Środach z Orange”

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Orange zaprasza dziś swoich klientów na występ Shakiry „Live from Paris” do Multikina. O następnych koncertach na dużym ekranie poinformujemy w kolejnych miesiącach. Na każde środowe wydarzenie muzyczne można kupić dwa bilety w cenie jednego.

fot.orange


To pierwszy koncert gwiazdy pop światowego formatu dla klientów Orange, który można obejrzeć dzięki współpracy Orange i Multikina. Pokazy koncertów będą się odbywały raz w miesiącu. Dzisiaj zapraszamy na koncert Shakiry „Live from Paris”, który zarejestrowano w Palais de Barcy, będący częścią światowej trasy koncertowe Shakiry „The Sun Comes Out World Tour”. Usłyszymy 20 z 22 zarejestrowanych utworów – zarówno znanych oraz tych pochodzących z ostatniej płyty.

– Nasi klienci oprócz filmów kochają również muzykę. Nie każdy jednak może sobie pozwolić na wycieczkę do Paryża, Berlina czy Amsterdamu, by spotkać ukochaną gwiazdę. W Orange klienci mają lepiej – mogą na dużym ekranie zobaczyć wymarzone koncerty tak, jakby w nich uczestniczyli – powiedział Konrad Ciesiołkiewicz, dyrektor PR i Sponsoringu Grupy TP.

Koncerty gwiazd to kolejna atrakcja przygotowana przez Orange. Każdy pokaz odbywający się w środę, podlega regułom akcji Środy z Orange. Wysyłając SMS o treści FILM na numer 241, można kupić dwa bilety w cenie jednego. Ponadto, każdy uczestnik akcji Środy z Orange będzie mógł skorzystać z 15-procentowego rabatu na zakup specjalnego zestawu w barach kinowych.

Od 1 stycznia 2012 r. Środy z Orange kontynuowane są w sieci kin Multikino (24 kina w Polsce), która obecna jest w 18 miastach Polski i planuje otwarcie kolejnych 18 kin w kolejnych 17 miastach.

Środy z Orange w Polsce towarzyszą miłośnikom kina już od kwietnia 2009 r. Od tego czasu kina odwiedziło już ponad 3 mln osób. Od samego początku akcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry