TV: Widzowie trafili do „Alcatraz”

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV, ŚWIAT, TELEWIZJA

Twórca hitowego „Lost” powraca na mały ekran z nową propozycją. Od 16 stycznia możemy śledzić losy osadzonych w najsłynniejszym na świecie więzieniu „Alcatraz”.

Chyba nikt nie zaskakuje widzów jak J.J. Abrams. Tworzone przez niego seriale są szokujące, ale co najważniejsze niesamowicie interesujące i przemyślane. „Alcatraz” to nie zwyczajna opowieść o więźniach. To przede wszystkim świetny pomysł na zestawienie tego co każdy z nas zna, z czymś zupełnie nowym. Widzowie, którzy uwielbiają wszelkie teorie spiskowe związane z najbardziej znaczącymi wydarzeniami w historii z pewnością nie będą zawiedzeni.

Oficjalną przyczyną zamknięcia „Alcatraz” – wyspy, z której nie można uciec, były zbyt duże koszty utrzymania, mniej oficjalna była taka, że komuś w końcu udało się z niej wydostać, przez co straciła swój największy atut. A co jeśli to wszystko nieprawda? Twórcy serialu proponują nieco inną teorię.

Jest rok 1963. Alcatraz pełne jest najstraszniejszych przestępców o jakich tylko słyszała Ameryka. Pewnego dnia wszyscy znikają. 250 więźniów i prawie 60 strażników przepada bez śladu. Rządowi udaje się oczywiście wszystko zatuszować, ale po ponad 40 latach wszystko zaczyna wracać. A wracają przede wszystkim skazańcy. Co najważniejsze czas zatrzymał się dla nich w latach 60.

Nie wiadomo co się z nimi działo, ani gdzie byli, ale wiadomo, że na ulicę wrócą mordercy, złodzieje i oszuści. Jak się okazuje tajne służby były na to przygotowane i powołały specjalną jednostkę, która ma za zadanie ujęcie zbrodniarzy i wyjaśnienie największej zagadki poprzedniego stulecia.

Zapowiada się pełna akcji, niespodzianek i mocnych wrażeń opowieść.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry