„Intruz” Stephenie Meyer trafi do kin

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA

Stephenie Meyer robi niesamowitą karierę w Hollywood. Właśnie kompletowana jest obsada do ekranizacji jej najnowszej powieści „Intruz”. Czy szykuje nam się hit na miarę „Zmierzchu”?

Ziemia została skolonizowana przez niezwykłe istoty z kosmosu. Dusze przenikają do ludzkich ciał wypierając z nich prawowitych właścicieli. Wszystko to jest efektem działania ludzi, którzy zatracili się w zaspokajaniu własnych potrzeb i sprawili, że świat stał się brutalny i bezwzględny. Dusze, które nie wiedzą co to zazdrość, złość i oszustwo pragną zaprowadzić porządek na naszej planecie, ale jedynym sposobem na to jest pozbycie się z niej ludzi.

Tak zarysowuje się fabuła ostatniej książki autorki bestsellerowego „Zmierzchu”, Stephanie Meyer. „Intruz” na rynek wydawniczy trafił w 2008 roku, ale dopiero teraz postanowiono przeobrazić go w film. Najnowsze doniesienia o produkcji informują, że do obsady trafiła Diane Kruger, która wcieli się w postać nieugiętej łowczyni poszukującej ostatnich „niezamieszkanych” ciał.

W rolach głównych zaś wystąpią Saoirse Ronan (Melanie) znana z roli w „Hanna” oraz Max Irons (Jared), który świetną postać stworzył w „Dziewczynie w czerwonej pelerynie”. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Andrew Niccol, twórca m.in. „Truman Show”. Premiera przewidziana jest na 29 marca 2013 roku. Z pewnością fani powieści pisarki już nie mogą się doczekać

Ewa Gazda

Powiązane wpisy

  • ol

    moim zdaniem na łowczynie ta blondyna nie pasuje w książce jest jej charakterystyka i jest inna ..a melanie to już całkiem miała ciemne oczy dobrze zarysowane kości policzkowe ciemne oczy silne ciało a ta blondyneczka jest drobniutka ! czemu wszyscy się upieraj ana drobne blondyki ,, jak to ma być ekranizacja to niech przynajmniej postacie będą takie jakie powinny . bo napewno faułę zmienią na „potrzeby filmu”


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry