Złote Maliny w innym terminie ?

AKTUALNOŚCI, FILM, MEDIA, ROZRYWKA, ŚWIAT, TELEWIZJA, WYDARZENIA KULTURALNE

Wszystkich zaskoczył fakt, że organizatorzy rozdania Złotych Malin nie ogłosili nominacji do tej nagrody. Sprawa została jednak szybko wyjaśniona i okazało się, że zdecydowali się oni na przeniesienie corocznej ceremonii na inny termin.

razzies.com


Złote maliny, często nazywane anty-Oscarami, przyznawane były na dzień przed rozdaniem najważniejszych nagród filmowych. W tym roku jednak laureatów niechlubnej nagrody poznamy dopiero na Prima Aprilis. Podobno organizatorzy zdecydowali się wprowadzić pewne zmiany i urozmaicić nieco kalendarz nagród filmowych. Pozostali oni jednak przy tradycji połączenia Malin i Oscarów i na dzień przed rozdaniem statuetek od Akademii Filmowej ogłoszone zostaną nominacje do nagród za najgorsze dzieła filmowe 2011 roku.

Z pewnością podgrzało to atmosferę wśród gwiazd Hollywood, bowiem Złota Malina, choć nie jest prestiżową nagrodą, to otrzymanie jej wywołuje sporą sensację. Największym echem odbiło się przyznanie tej nagrody dla Sandry Bullock w 2010 roku za rolę we „Wszystko o Stevenie”, a dzień później odbierała Oscara za główną rolę w „The Blind Side”. Czy i tym razem czekają nas takie niespodzianki? Dowiemy się 1-go kwietnia.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry