TVP: Z „Plebanii” do „Galerii”

AKTUALNOŚCI, MEDIA, ROZRYWKA, SERIALE TV, TELEWIZJA

Po prawie dwunastu latach emisji z anteny „jedynki” Telewizji Polskiej znika „Plebania”. Kultowy serial zostanie zastąpiony przez nową produkcję „Galeria” już w przyszłym tygodniu.
Wiara najwyraźniej jest już przereklamowana skoro jedyny w swoim rodzaju serial o małej parafii zostaje wyparty przez rozgrywającą się w centrum handlowym opowieść.

fot: Bartosz Porczyk - Galeria

Można podejrzewać, że widzowie znudzili się już oglądaniem tych bardziej i mniej udanych prób nawracania polskiego społeczeństwa i postanowili przerzucić się na nieco bardziej postępowe propozycje. A taką jest niewątpliwie „Galeria”, której format zaczerpnięty został z włoskiego przeboju ostatnich lat „Centro Vetrine”. Jak sam tytuł serialu wskazuje nie zabraknie w nim przepychu, próżności i walki o pieniądze, a w końcu z tym kojarzą nam się galerie handlowe.

Główną bohaterką serialu jest Karolina grana przez Magdalenę Turczeniewicz, która zajmuje się własnoręcznym wyrobem biżuterii i pragnie otworzyć własne stoisko w tytułowej galerii. Właścicielem obiektu jest bezwzględny i bogaty Woydatt, którego oczkiem w głowie jest jego córka grana przez Julię Pietruchę. Pasierb bogacza – Adam, który za wszelką cenę chce wyrównać z nim rachunki poznaje Karolinę, co komplikuje mu cały plan zemsty. Serial pełen jest intryg, zazdrości, ale i śmiesznych zdarzeń a przede wszystkim miłości.

Zdjęcia kręcone były we Wrocławiu w specjalnie wybudowanym na potrzeby serialu studiu, ale nie zabraknie również pięknych zakątków i plenerów tego miasta.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy

  • Nowy serial to kicha , proponuję nie oglądać tvp 1 w godzinach 17:30 -17:55 az przywrócą plebanię

  • Jacek

    Ale kicha ta Galeria. Na 100% gwarantowane niepowodzenie.

  • kps

    Bartosz Porczyk! <3 W końcu nie trzeba jechać do teatru, żeby go zobaczyć 🙂

  • Widzowie nie znudzili sie oglądaniem tak udanego serialu jak „Plebania” tylko kogoś „u góry” denerwowały propagowane przez niego treści , wartości , a przede wszystkim wspaniała krytyka chorych zjawisk w świecie biznesu i polityki.Dlatego trzeba przerwać i dać jakiś kolejny odmóżdżacz-stara POlszewicka metoda. Hańba!


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry