Sportowy Poniedziałek: Borysiuk blisko odejścia z Legii

AKTUALNOŚCI, PIŁKA NOŻNA, POLSKA, SPORT

Tak chwalona przez ekspertów i fanów za swoją politykę transferową Legia Warszawa podjęła bardzo niepopularną decyzję. Otóż o krok od odejścia z klubu jest Ariel Borysiuk. Z pewnością jest to cios dla wszystkich tych, którzy stawiali Legię jako wzór do naśladowania ze względu na to, że nie boi się stawiać na młodych wychowanków.

stock.xchng


Trzeba jednak przyznać, że Legia została niejako podstawiona pod ścianą. Oferta z Kaiserslautern jest ponoć bardzo interesująca, ma opiewać bowiem na 2 mln euro. Ariel był obserwowany przez przedstawicieli klubu z Bundesligi podczas ostatniego sparingu Legionistów z rezerwową reprezentacją Turkmenistanu (sic!). Borysiuk pokazał się z jak najlepszej strony wprawiając w zachwyt wszystkich obecnych, w tym przedstawicieli Niemców, dzięki pięknemu uderzeniu z 25 metrów. Wydaje się, że zmiana barw klubowych przez młodego pomocnika jest tylko kwestią czasu. Jeśli transfer dojdzie do skutku to Borysiuk zostanie kolegą klubowym Jakuba Świerczoka, który niedawno także zasilił ekipę Czerwonych Diabłów.

Odejście Borysiuka sprawi, że Legia będzie miała nie lada problem przed pucharowymi pojedynkami ze Sportingiem Lizbona. Ariel jest bowiem pewniakiem do pierwszego składu stołecznego klubu. Trener Maciej Skorża twierdzi, że problem będzie musiał rozwiązać ten problem poprzez zgrywanie podczas meczów przygotowawczych pary: Vrdoljak-Gol.

Ciekawe czy dożyję czasów kiedy polskie zespoły przestaną się osłabiać kosztem wzmocnień przed najważniejszymi meczami w europejskich pucharach.

Michał Buczek

Źródło: www.sport.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry