HBO: Wish them LUCK

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV, ŚWIAT, TELEWIZJA

Wczoraj na antenie HBO mogliśmy oglądać premierowy odcinek nowego serialu produkcji stacji, pt. „Luck”. Po raz kolejny producentom udało się skompletować wyborną obsadę, tym razem będą to Dustin Hoffman i Nick Nolte.

Głównym bohaterem serii jest Chester „Ace” Bernstein, który po swej trzyletniej odsiadce, postanawia wcielić w życie swój misterny plan zemsty. Dotychczas Ace był właścicielem kasyna, biegle operował w hazardowych potyczkach i zakładach, świadczył również usługi związane z praniem brudnych pieniędzy. Jednak tym razem jego postanawia zając się wyścigami konnymi. Oczywiście Bernstein nie może działać na własną rękę, prosi więc o pomoc swojego wieloletniego szofera Economou ( Dennis Farina) oraz znany trener konny o reputacji równej reputacji Ace’a – Turo Escalante ( John Ortiz).

W tym samym czasie Walter Smith ( Nick Nolte) jako były trener, podejmuje się szkolenia niedocenianego konia, który według niego ma szansę zostać czempionem. Reżyserem owej historii jest Michael Mann ( „Wrogowie publiczni”), który nie ukrywa, iż jest dumny z owego przedsięwzięcia. W obsadzie oprócz wcześniej wymienionych gwiazd znalazła się również Polka – Weronika Rosati, miejmy nadzieję, że tym razem jej rola trwać będzie dłużej niż kilka minut.

Marta Niewczas

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry