Iphone 4S – Firma Apple znów zadziwia!

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, MOBILE, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Któż nie zna firmy Apple, która podbiła serca gadżetomaniaków na całym świecie!
Od kilku miesięcy wierni fani mogą nabyć kolejny technologiczny „gadżet” iPhone 4S z dwurdzeniowym układem A5 oraz kamerą 8MP, wzbogaconą o układ optyczny, który pozwala na nagrywanie filmów wideo w wielkości HD 1080p.

Dla tych, którzy nie czują się w tematach technologicznych jak przysłowiowa „ryba w wodzie” kilka słów wyjaśnień. Układ rdzenia A5 pozwala iPhone 4s dwukrotnie szybciej przetwarzać dane, przyśpieszyć obsługę grafiki siedmiokrotnie a co za tym idzie niwelować opóźnienia twoich działań, co wpływa przecież na komfort gry na tym urządzeniu.

fot.apple

Firma Apple doskonale wie, jak lubisz bawić się swoim gadżetem, dlatego dodała inteligentny mobilny system operacyjny iOS 5, dzięki któremu bateria jest niezwykle wydajna a iPhone 4s energooszczędny. Dodatkowo zapewnia mu dwieście funkcji! Technologia iCloud pozwala na przechowywanie wszystkich zdjęć, muzyki, aplikacji, kontaktów i wielu innych materiałów oraz zarządzanie nimi.

Jakość filmów HD 1080p. zapewnia optyczny układ kamer, który optymalizuje oświetlenie, uwydatnia kolory oraz eliminuje drgania występujące podczas kręcenia a co za tym idzie nakręcony film długo zostanie w Waszej pamięci! Kamera w iPhone 4S posiada 8 megapikseli, czyli ponad połowę więcej niż w poprzednim modelu. Ponadto studnia potencjału czujnika CCD jest bardziej głęboka a obiektyw ma większą przysłonę f/2,4 co pozwala przyjąć więcej światła. Dzięki tym elementom zdjęcia będą jeszcze bardziej wyraziste, uchwycisz każdy szczegół!

Wyświetlacz typu Retina, daje rozdzielczość jakiej nie ma na rynku w innych modelach telefonów! Piksele są gęsto rozmieszczone, co daje uczucie wyrazistości elementów graficznych i tekstu, dzięki takiej opcji nie oderwiesz od niego wzroku. Opcja FaceTime pozwala użytkownikowi iPhone’a widzieć osobę z którą rozmawia! Do tego dochodzi możliwość łączenia się poprzez Wi-Fi z innymi iPhone’ami nawet w przypadku dzielących Was kilometrów.

Pozostały nam technologie AirPlay oraz AirPrint, które pozwalają na przesyłanie multimediów strumieniowo z telefonu do głośników i telewizora HD poprzez Apple TV oraz drukowanie wszelkich dokumentów i stron WWW prosto z iPhone’a, bez zbędnych kabli i instalacji.

Tak więc iPhone 4S jest mieszanką unowocześnionych technologii, które ułatwią ci życie i umilą czas jeszcze bardziej niż Twój dotychczasowy gadżet! Od tej pory życie stanie się prostsze i już nigdy nie będziesz narzekał na nudę….

Izabela Posłajko

Powiązane wpisy

  • Sebastian

    Artykuł godny podziwu:) wiele ciekawych informacji!!:)

  • beata

    super tekst, podziwiam ludzi, którzy mają taki wielki zasób slów, aż miło się czyta:)))


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry