Kolejna śmierć w serialu telewizyjnym

AKTUALNOŚCI, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV

Czeka nas kolejna śmierć serialowa. Tym razem śmierć dosięgnie bohatera telenoweli „ Na Wspólnej”’ Janusza Gajewskiego, granego przez Radosława Pazurę. Wiadomo, że zginie on w wypadku samochodowym. Odcinek w którym zginie bohater, zobaczymy w czerwcu. Nie znamy powodów dla których Radosław Pazura rezygnuje z grania w serialu.

Janusz jest samotnym ojcem wychowującym 11- letniego Patryka. Poznaje Martę gdy robi, jej wyrzuty, że jej program autorskim, „Mama w wielkim mieście” jest krzywdzący dla samotnych ojców. Marta zaskoczona, takim zachowaniem przeprowadza z Januszem wywiad który odmieni całe jej życie. Marta zakochuje się w Januszu i razem planują wspólne życie.

Łukasz Płoszajski mimo, tego że w serialu „Pierwsza Miłość” gra łobuza i chłopca który zmienia panienki jak rękawiczki, w życiu jest przykładnym mężem i ojcem. Teraz czeka go nowe wyzwanie. Z trudną młodzieżą, będzie realizował spektakl „My dzieci z dworca ZOO” . A wszystko zaczęło się od spotkania na które przyszło kilkudziesięciu chłopaków, którzy byli ciekawi jak wygląda praca na planie.

Padła propozycja wystawienia wspólnego spektaklu. To będzie dobra lekcja dla młodych ludzi jak i dla Łukasza. Chłopcy wiele w życiu przeszli, narkotyki, alkohol, przemoc domowa. Poprzez cały projekt Łukasz chce nauczyć ich wiary w drugiego człowieka i w to, że świat wcale nie musi być taki. „ Jeśli choć jeden z nich zmieni podejście do życia, będzie to mój wielki sukces!” mówi aktor w wywiadzie dla Tele Tygodnia.

Ewa Juzwiszyn źródło swiatseriali.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry