Natalie Portman została producentką serialu

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV, ŚWIAT

Film „Miłość i inne komplikacje” stał się w 2009 roku pierwszym obrazem, gdzie hollywoodzka aktorka Natalie Portman pełniła rolę producenta. Później, bo w 2010, pracowała ona przy filmie „Hesher”.

W 2012 roku młoda aktorka została producentką serialu stacji ABC „Scruples”. Projekt opiera się na książce amerykańskiej pisarki Judith Krantz (w Polsce powieść jest znana pod tytułem „Dom mody”). Billy Ikehorn Orsini – właścicielka domu mody – jest główną bohaterką serialu. Moda nie zawsze była jej centralnym zainteresowaniem. Dopiero podczas pobytu we Francji z otyłej natolatki przetworzyła się w sympatyczną atrakcyjną kobietę. Po śmierci męża – Billy chce całkowicie poświęcić się nowemu zajęciu. Bohaterka postanawia otworzyć w centrum Beverly Hills ekskluzywny dom mody, jednak jej plany podlegają zmianom, kiedy zakochuje się ona w pewnym producencie filmowym.

To nie pierwszy raz, gdy powieści Judith Krantz zostają zekranizowane. Jeszcze w 1980 roku był stworzony miniserial oparty na książce „Dom mody”. Producentami nowoczesnej wersji serialu, oprócz Natalie Portman, staną się też syn pisarki Tony Krantz oraz Annette Savitch, ktora już współpracowała z młodą aktorka przy produkcji obrazu „Sex Story”; natomiast autorami scenariusza są Bob Brush i Mel Harris.

Iryna Kukharuk

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry