TVP: Bitwa na głosy ponownie od marca

AKTUALNOŚCI, MEDIA, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA, TELEWIZJA

Już cztery gwiazdy skompletowały swoje zespoły z którymi wezmą udział w kolejnej edycji muzycznego show „Bitwa na głosy”. Wybrali się oni w podróż do swoich rodzinnych miast, to właśnie tam każda z gwiazd znalazła 16 osób które wystąpią w programie. Kamil Bednarek, który sam jest znany z programu „ Mam Talent” wie, że dla młodych zdolnych ludzi udział w takim programie jest ogromną szansą na wybicie się. Najważniejsze dla niego jest to aby, śpiewając wyrażać swoje emocje, nie wstydzić się uczuć.


Dużym sentymentem darzy szkołę muzyczną w której zaczął zajęcia już jako pięciolatek, wtedy pierwszy raz spotkał się z klawiszami, pokochał je od pierwszego dotknięcia.
Edyta Górniak, która odwiedziła Opole w poszukiwaniu szczęśliwej szesnastki, dużą uwagę przywiązywała do emocji, uczuć. Artystka zadawała swoim przyszłym podopiecznym dużo pytań, starała się wniknąć w ich wnętrze, wszystko po to aby skompletować zwycięską drużynę .

Opole ma dla Edyty dużą wartość sentymentalną, jak sama gwiazda mówi : „Opole kojarzy mi się z Amfiteatrem, który był moją pierwszą sceną w życiu, taką prawdziwą”
Ryszard Rynkowski musiał przesłuchać ponad pięćset osób, bo właśnie tyle zgłosiło się na przesłuchanie. Ryszard podczas castingu wyjawił, że dla niego przede wszystkim liczy się umiejętność współpracy w grupie. Wizyta w rodzinnym Elblągu przypomniała artyście o kabarecie w którym występował, to od niego wszystko się zaczęło.

Janusz Panasewicz przesłuchiwał kandydatów w domu kultury w Olecku. Wspominał, że przed laty sam stał na, jak mu się wtedy wydawało ogromnej scenie i śpiewał piosenki radzieckie. To właśnie na deskach tej sceny wygrał swój pierwszy konkurs który bardzo podniósł go na duchu.

3 marca rozpocznie się druga edycja „Bitwy na głosy”. Zwycięska drużyna otrzyma pieniądze które przeznaczy na rozwój swojej rodzinnej miejscowość.

Ewa Juzwiszyn

źródło tvp.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry