Polański opracował recepturę na wymiociny

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

„Rzeź” w reżyserii Romana Polańskiego nieustannie zbiera pochwały od czasu premiery w Wenecji. Film jest adaptacją sztuki teatralnej przedstawiającej dwie pary, które spotykają się przy kawie aby porozmawiać o bójce, która wydarzyła się między ich synami.

Kate Winslet, która gra jedną z głównych bohaterek u boku Jodie Foster, Christophera Waltza i Johna Reilliego przyznała, że pracę z Romanem Polańskim wspomina wspaniale i, jak mówi, przed tym reżyserem powinno rozkładać się miliony czerwonych dywanów.

Jedno z najosobliwszych wspomnień dotyczy sceny, w której odgrywana przez Winslet bohaterka wymiotuje. Aktorka wyznała, że właśnie ta scena była najzabawniejszym zadaniem jakie kiedykolwiek dostała w swojej karierze. Winslet zdradziła, że receptura na wymiociny, które w jednej z scen występują obwicie, była opracowana przez samego Polańskiego.

Sama scena, w której bohaterka wymiotuje, była rzetelnie przygotowywana, choć technicznie dość skomplikowana. Okazuje się, że w imię perfekcji Polański nie cofa się przed niczym!

Edyta Bryla

Źródło: Zwierciadło

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry