Gadżety: Nowa generacja PlayStation!

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, MOBILE, POLSKA, TECHNOLOGIE

Firma Sony nie próżnuje. Już 22 lutego w Europie i Ameryce odbędzie się premiera najnowszej platformy Sony Play Station Vita, przenośnego świata rozrywki. Jeszcze nigdy świat gier nie był tak blisko zasięgu Twoich rąk!
Już niedługo będziesz mógł doświadczać akcji w żywych i bogatych kolorach na 5- calowym ekranie OLED 5. Moc procesora i unowocześniona grafika zapewni grze szybkość i niezapomniane emocje. Do tego możesz osobiście wystąpić w grze! Przednia kamera pozwoli Ci znaleźć się w samym środku akcji, a to wszystko za sprawą zeskanowania swój osoby, dzięki czemu uzyskasz możliwość wcielenia się w rolę głównego bohatera!

fot. sony


Łączność Wi-Fi pozwoli na połączenie się, odkrywanie, zlokalizowanie i dzielenie się ze znajomymi grą bez względu na to, gdzie się znajdziesz. Ale to nie wszystko! Dzięki mikrofonowi będziesz mógł wydawać polecenia i rozkazy w grze- czyli sterować głosem fikcyjny świat!

Dotykowy ekran multi-touch i tylny panel dotykowy, wzbogacony o czujnik ruchu pozwoli Ci na przeżywanie unikatowych wrażeń. Każda z nowych gier, jakie pojawią się na PS Vita, dadzą możliwość zmiany każdego szczegółu za pomocą dotknięcia palcem! Tylny panel dotykowy jest bardzo prosty w obsłudze: wystarczy naciskać tylny panel i podziwiać, jak palce wywołują niesamowite efekty w grze. Dwa analogowe drążki i przyciski ulepszą możliwości gier, a przednie i tylne kamery razem z GPS-em stworzą odczucia rzeczywistości rozszerzonej. Gry na PS Vita wyposażone będą w Live Area Screens, który połączy Cię z innymi graczami!

Znaczącą zaletą Platformy PS Vita będzie spójność modelu z grami poprzednika tj. PlayStation Portable. Dotyczy to głównie gier, które zostały wydane cyfrowo przez PS Store. Na czym polegać ma zmiana? Wybrane gry obsługiwane będą przez dwa analogi oraz grafika będzie w znacznym stopniu podciągnięta. Nośniki gier w postaci kart pamięci Flash (2 i 4 GB) zostały wyprodukowane dla potrzeb PS Vita, aby użytkownik mógł zapisywać materiały do gier jak i sam stan gry. Istnieje również możliwość wybrania modelu PS Vita 3G, który zapewni Ci dostęp do szerokopasmowej sieci 3G, byś był zawsze w kontakcie z innymi graczami!

Teraz wystarczy tylko niecierpliwie czekać na premierę tego niesamowitego urządzenia, a po 22 lutym udać się w szaleńczą podróż w nieznane, z możliwościami jakie oferuje Wam Sony!

Izabela Posłajko

www.sony.pl
pl.playstation.com

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry