„Galeria” zastąpiła „Plebanię” na antenie TVP 1

AKTUALNOŚCI, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV

„Galeria” wskoczyła na ekrany TVP 1 zastępując 12-letni już serial „Plebania”, który ku wielkiemu rozżaleniu i protestów publiczności, zakończył karierę. Akcja nowego serial będzie się toczyć właśnie wokół tytułowej galerii, w której główna bohaterka Karolina otworzy stoisko z biżuterią.

fot: Bartosz Porczyk - Galeria


Twórcy zapowiadają, że w galerii będą się ścierać ‘wielkie ambicje i chęć zemsty, walka o władzę i pieniądze. To targowisko próżności, ale i miejsce, gdzie można spotkać bratnią duszę. Nie zabraknie intryg, zdrad, uzależnień, zazdrości, niezgody na upływający czas, czy przemijającą młodość, ale i przyjaźni, zdolności do największych poświęceń oraz wybaczania’.

Głównym reżyserem „Galerii’ jest Ryszard Zatorski, znany z udziału w produkcjach filmów takich jak „Dlaczego nie” i „Tylko mnie kochaj”, i seriali „Kryminalni” czy „M jak miłość”. W serialu grają Grażyna Wolszczak, Magdalena Turczniewicz, Marek Kalita, Marek Siudym, Ewa Bukowska, Joanna Orleańska, Marek Frąckowiak, Maciej Wojdyła, Paulin Chapko, Błażej Michalski, Andrzej Deskur, Szymon Piotr Warszawski, Karolina Piechota, Matylda Kawczak i inni.

Edyta Bryla

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry