TV: Shameless powraca

AKTUALNOŚCI, MEDIA, ŚWIAT, TELEWIZJA

Bezwstydnie pijany Frank powraca, nie szczędząc przy tym problemów swojej licznej rodzinie. Domowe przedszkole, którym opiekują się dzieci, wakacyjna lodziarnia z używkami – to tylko niektóre z ich pomysłów na poradzenie sobie z rachunkami. Nie ma jednak sprawy, nie ma problemów, którym dzielni Gallagherowie nie stawili czoła. Shameless to wznowienie brytyjskiego hitu telewizyjnego.

Amerykańska wersja cieszy się już dużą popularnością. Serial nie tak dawno miał swoją premierę w Polsce. Już drugi sezon możemy śledzić losy pokręconej rodziny Gallagherów. Mając za ojca wiecznie pijanego Franka, szóstka jego dzieci radzi sobie na prawdę dobrze. Dzięki wzajemnej współpracy i wykorzystywania swoich nietypowych talentów, udaje im się wiązać koniec z końcem. Na czele licznego rodzeństwa stoi najstarsza siostra Fiona, która musi okiełznać tą zwariowaną zgraje.. co nie jest łatwym zadaniem.

Ma 21 lat, więc powinna korzystać z życia. Pracując jednak w kilku miejscach i zajmując się rodzeństwem w jednym czasie jej życie towarzyskie jest ograniczone. Na szczęście z pomocą przychodzą niekiedy ich sąsiedzi. To urocza para –Veronica oraz barman Kevin. To ich przyjaciele i niekiedy wybawcy z opresji. Frank to nigdy nie trzeźwiejący krętacz, dlatego matka opuściła Gallagherów już dawno. Ojciec szóstki dzieci zrobi wszystko, żeby zdobyć pieniądze na alkohol, pod warunkiem, że nie musiałby na niego zapracować.

Czwórka braci to – geniusz Lip, który zarabia pisząc kolegom egzaminy i odrabiając prace domowe. Kolejny jest gej Ian marzący, alby wstąpić do wojska oraz niszczący wszystko Carl. Jest i najmłodszy z braci – czarnoskóry Liam oraz nadzwyczaj poukładana Debbie.Każdy w rodzinie Gallagherów jest wyjątkowy, a patologiczny świat jest dla nich codziennością. Nikogo nie dziwi pijany Frank oraz problemy, które mogłyby przerosnąć nie jednego. Nie brakuje też akcji i czarnego humoru.

Aleksandra Bujewicz

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry