TVN: Ukryta Prawda rusza 13 lutego

AKTUALNOŚCI, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV

Taki tytuł będzie miał nowy program który zawita na naszych ekranach już 13 lutego. Ma on zastąpić dotychczasowe seriale sądowe„ Sąd rodzinny, oraz „Annę Marię Wesołowską”. Te programy miały dobre wyniki oglądalności, ale mieliśmy poczucie, że potrzebujemy odświeżenia ramówki w popołudniowych pasmach – powiedział Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

Program opowiada o konfliktach które zdarzają się w polskich rodzinach: żona dowiaduje się, że jej mąż ma kochankę, dorosły syn zażywa narkotyki, córka cierpi na bulimię.. Podobne programy ma w swojej ramówce Polsat, „Trudne Sprawy”, „Pamiętnik z wakacji”, „Dlaczego ja?”

Czy „ Ukryta prawda” będzie miała widzów, czy uda pobić się jej konkurencję? TVN obiecuje, że nie zabraknie emocji takich jak miłość ,przyjaźń, namiętność, zazdrość. Być może w serialu zobaczymy znane gwiazdy.

Ewa Juzwiszyn

Powiązane wpisy

  • jadzia

    cyt. powższe „konfliktach które zdarzają się w polskich rodzinach: żona dowiaduje się, że jej mąż ma kochankę, dorosły syn zażywa narkotyki, córka cierpi na bulimię” chamstwo, słowa takie jak jesteś miernotą nienawidzę cie ” ileż można takich programów czy TVN nie ma czegoś budującego , pogodnego, żeby się zrelaksować , oglądać całą rodziną


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry