BrzydUla wraca na ekrany jako seksowna Natasza

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, TELEWIZJA

Julia Kamińska, znana z roli Uli „Brzyduli” Cieplak pojawi się na antenie TVN 7 w nowym serialu „Reguły gry”. Tym razem wystąpi w roli pięknej i pewnej pani grafik o imieniu Natasza, która rozpocznie serialowy wątek od swoich zaręczyn z architektem Adamem (Maciej Zakościelny). Media już ogłosiły tę parę jedną z najpiękniejszych w świecie seriali.

ba1969/stock.xchng


Kamińska zniknęła nam z oczu na jakiś czas, aby skończyć germanistykę w Gdańsku, ale cieszy się, że mogła wrócić na ekrany. Mówi, że podoba jej się to, że postać, którą zagra będzie bardzo różnić się od Uli Cieplak. Przyznaje jednak, że prywatnie Natasza nie jest bliską postacią, bo sama nie jest aż tak pewna siebie.

Serial powstaje na podstawie amerykańskiego formatu „Rules of engagement” i będzie rozkładał na części pierwsze skomplikowane relacje damsko-męskie. W pozostałych rolach wystąpią Katarzyna Kwiatkowska i Jan Jankowski, którzy jako para małżeńska zagrają znajomych Kamińskiej i Zakościelnego, oraz Paweł Wilczak jako wiecznie romansujący singiel, który nie wierzy w miłość.

Serial będzie można oglądać w każdy czwartek od 16-ego lutego o godzinie 20.00 na antenie TVN7.

Źródła: TVN7

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry