Innowacyjne lodówki Samsunga!

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, POLSKA, TECHNOLOGIE

Coraz głośniej jest o nowych gadżetach, zmodyfikowanych technicznie na dobę XXI wieku. Warto również wspomnieć o sprzęcie AGD, który ułatwia nam codzienne życie i również ewoluował przez te wszystkie lata. Któż wyobraża sobie ówczesne życie bez lodówek, w których przechowujemy najlepsze smakołyki, którymi rozkoszują się nasze podniebienia?!

fot: samsung rfg28


Firma Samsung zadbała o to by Nasza żywność miała najlepszą jakość i wyprodukowała lodówki „side by side” serii H klasy premium. Może Wam to nic nie mówić, ale to jest nowa era jeśli chodzi o sposób składowania żywności. Model „side by side” to wyjątkowa technologia chłodzenia dzięki systemowi „Twin Cooling Plus”.

System ten zapewnia nawiew każdej komory niezależnie, to znaczy powietrze w zamrażarce jest suche a w lodówce wilgotne. Dzięki temu żywność nie psuje się tak szybko i zachowuje przy tym swoje wartości odżywcze.

Zaprojektowano ją tak, by spełniała indywidualne potrzeby każdego z Was i preferencje naszych rodzin. Lodówki Samsunga mają w wyposażeniu komorę „Cool Select Zone” która stanowi szufladę niezależną, działającą jak lodówka w lodówce. Można ustawiać rozmrażanie, szybkie schładzanie, strefę 0 stopni oraz chłodzenie, które jest idealne dla warzyw i owoców. Wszystko co trzeba zrobić, to nacisnąć odpowiedni przycisk i jakie to proste!

Od teraz możecie pożegnać się z koniecznością uporczywego i długotrwałego rozmrażania lodówek. Samsung oferuje przechowywanie żywności w technologii No Frost czyli chłodzenie bez szronu, który powoduje psucie się żywności oraz wpływa na utratę walorów odżywczych i kolorów potraw.

Udogodnieniem jest oświetlenie LED wewnątrz i na zewnątrz lodówki, które emituje jaśniejsze światło przy dłuższym okresie żywotności oraz jest wyjątkowo oszczędne dzięki klasie energetycznej A+. Emituje mniej ciepła, nie powodując wzrostu temperatury wewnątrz.

Firma dobrze wie jak uwielbiacie urozmaicenia, dlatego w lodówkach „side by side” jest do Waszej dyspozycji kostkarka, dzięki której przygotujecie przyjęcie bez troski o kończący się lód! Macie możliwość przechowywać w wmontowanym pojemniku nawet do 2 kg lodu. Kostkarka znajduje się na drzwiach i w takim układzie zyskujesz 25 litrów miejsca w zamrażalniku! Dodatkowo dozownik lodu i wody ma wysoki podajnik, dzięki czemu wysokie szklanki i dzbanki napełnisz po brzegi filtrowaną wodą bądź lodem.

Zwracając uwagę na modny zdrowy tryb życia społeczeństwa, Samsung zamieścił w lodówkach szufladę Big Box, która pozwala Wam na przechowanie większej ilości owoców i warzyw. Możesz łatwo zwolnić miejsce na półkach korzystając z tej praktycznej szuflady! Również półka w kształcie litry Z została umieszczona w „side by side”, byście nigdy nie mieli już problemu z przechowywaniem butelek, puszek i wysokich pojemników. Półkę można zainstalować po swojemu, według własnych potrzeb a do tego nie trzeba obawiać się o jej obciążanie, gdyż są one robione z hartowanego szkła gwarantującego wytrzymałość!

Tak więc drodzy użytkownicy starych lodówek, ruszajcie do sklepów po lodówkę Samsunga „side by side” i udajcie się na wielkie zakupy nie martwiąc się o to, czy tym razem starczy Wam miejsca w lodówce bądź czy żywność nie ulegnie zepsuciu. Z tą lodówką takie problemy już Wam nie grożą!

Izabela Posłajko
www.samsung.com/pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry