Serial: Kelnerki robią biznes – 2 Broke Girls

AKTUALNOŚCI, MEDIA, ŚWIAT, TELEWIZJA

2 Broke Girls to sitcom o dwóch, skrajnie różnych dziewczynach. Jedna wychowana w ubogiej dzielnicy, twarda, przyzwyczajona do ciężkiej pracy, zabawnie sceptyczna. Druga córka milionera, delikatna blondynka, uwielbiająca błyszczyki Chanel.

fot.cbs


Połączyła ich praca w barze szybkiej obsługi oraz wspólne mieszkanie. Max i Caroline łączy jeszcze jedna rzecz – są całkowicie spłukane. Z tą różnicą, że Max jest przyzwyczajona do niższego standardu życia. Caroline natomiast, wcześniej otaczająca się luksusem została bez grosza po tym jak jej ojciec trafił za kratki. Nie był to dla niej łatwy krok, a zwłaszcza że musiała znaleźć jakąkolwiek pracę. Tak nie mając pojęcia o kelnerstwie trafiła do restauracji Hana Lee, czyli miejsca pracy Max.

Nie przyzwyczajona do Brooklyńskiego stylu życia blondynka nakłania przyjaciółkę do założenia biznesu. Max jest bowiem mistrzynią w wypieku babeczek. Od tej pory dziewczyny będą odkładać każdego dolara, żeby osiągnąć wymarzony cel. Oczywiście będąc tak odmienne, nie zabraknie tu prześmiesznych niespodzianek.

Aleksandra Bujewicz

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry