Sharon Stone: „NAGI INSTYNKT”- po raz trzeci?

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

„Attachment”. Tak się nazywa nowy film Tony Kaye’a, w którym zagra sama Sharon Stone. To, że aktorka wraca do gatunku – thrillera erotycznego, – dzięki któremu zdobyła taką dużą popularność, stało się bardzo dobrą wiadomością dla miłośników kina.

Prawie każdy pamięta film „Nagi instynkt”, a tym bardziej słynną scenę, gdzie Sharon Stone w roli Catherine Tramell, siedząc w krześle przed policjantami i paląc papierosa, zmienia swoją pozycję. Kiedy ona odsłania okolice krocza, okazuje się, że nie ma na sobie żadnej bielizny. W 1992 roku przyniosło to aktorce dużą sławę, chociaż film nie był pozbawiony zarzutów odnośnie tej, jak określili krytycy, pornograficznej sceny.

W tym roku Stone znów pojawi się w thrillerze erotycznym, prace nad którym zaczną się dopiero w kwietniu. Ale już wiadomo, o czym będzie opowiadać obraz. Amerykańska aktorka zagra zamężną kobietę, która spędza jedną noc ze studentem. Na tym by wszystko się skończyło, jeśliby nie fakt, że młody człowiek zaczyna się spotykać, a później prześladować córkę głównej bohaterki.
Scenariusz do filmu napisał Christopher Denham.

Projekt będzie oferowany potencjalnym dystrybutorom podczas targów w Berlinie.

Iryna Kukharuk

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry