Spielberg nakręci film o Mojżeszu

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA, ŚWIAT

Steven Spielberg dla Warner Bros nakręci film o biblijnym Mojżeszu – roboczy tytuł filmu to Gods and Kings. Film ma jednak różnić się od typowych biblijnych produkcji, ma być dużo bardziej brutalny i być produkcją w stylu Szeregowca Ryan’a. Spielbergowska opowieść o Mojżeszu ma być historią o prawdziwym wojowniku, a według współpracowników Spielberga ma być to film przypominający Braveheart. Film będzie opowiadał o życiu Mojżesza od jego narodzin aż do śmierci.

stock.xchng


Mówi się, że film może być remakiem filmu Dziesięcioro Przykazań z 1956 roku, ale studio Wraner Bros temu stanowczo zaprzecza. Warner Bros było zainteresowane współpracą ze Spielbergiem od września, gdy ten po raz pierwszy przeczytał scenariusz. Prace nad produkcją mają rozpocząć się na przełomie marca i kwietnia 2013 roku. Film nie jest planowany w wersji 3D chociaż scena rozstąpienia się Morza Czerwonego na pewno wyglądałaby spektakularnie.
Steven Spielberg ostatnio zakończył kręcenie filmu biograficznego Lincoln i właśnie rozpoczyna pracę nad film Robopocalypse.

Tamara Barriga
Źródło: deadline.com

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry