Superpuchar na Narodowym? Policja wydaje zgodę, decyzja w piątek.

AKTUALNOŚCI, EURO 2012, PIŁKA NOŻNA, POLSKA, SPORT

Warszawska policja zaakceptowała zmiany w organizacji meczu o Superpuchar Polski jakie zaproponował organizator zawodów – spółka Ekstraklasa SA. Główne zastrzeżenia dotyczyły sposobu oddzielenia kibiców Legii Warszawa i Wisły Kraków oraz problemów w łączności na różnych poziomach Stadionu Narodowego. Rozwiązaniem okazało się wydzielenie pustych sektorów buforowych oraz zatrudnienie zewnętrznej firmy zapewniającej łączność radiową w obiekcie.

stock.xchng


To jednak wciąż nie wszystkie problemy. Nadal negatywną opinię podtrzymuje Sanepid, który wskazuje na brak murawy. Ta w całości zostanie rozłożona dopiero w dzisiaj.
Ostateczna decyzja zapadnie w piątek. Podejmie ją Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Warszawie, które rozpatrzy odwołanie złożone przez Ekstraklasę SA.

Mecz planowany jest na najbliższą sobotę. Na nowo wybudowanym Stadionie Narodowym mają zagrać piłkarski mistrz Polski Wisła Kraków oraz zdobywca Pucharu Polski z ubiegłego roku Legia Warszawa. Spotkanie ma być również pierwszym testem areny przed czerwcowymi mistrzostwami Europy.

Michał Toporek

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry