Wersja DVD/BR albumu Duets II – Great Performances w sprzedaży od marca

AKTUALNOŚCI, MUZYKA, ROZRYWKA

Teraz można będzie nie tylko posłuchać muzyki Lady GaGi, Amy Winehouse czy Norah Jones, ale też ją pooglądać. Wersja wideo albumu „Duets II”, twórcą którego jest Tony Bennett, będzie dostępna juz 12 marca tego roku.

Po światowym sukcesie płyty „Duets II” Tony Bennett z okazji swoich 85. urodzin postanowił stworzyć wideo wersję albumu pod tytułem „Duet II – Great Performances”. Sposób nagrywania tej płyty był dość ciekawy: jeżdżąc po Stanach Zjednoczonych i Europie, Bennett spotykał się z każdym artystą, zaproszonym do udziału w projekcie. Nagraniom w studio towarzyszyła też ekipa filmowa na czele z Dionem Beebe – zdobywcą Oscara za film „Wspomnienia Geishy” oraz BAFTY za obraz „Zakładnik”.

W albumie DVD znajdzie się 16 wideoklipów: na ekranie można będzie zobaczyć wiele znanych gwiazd, jak Lady GaGa, Norah Jones, Michael Buble, Aretha Franklin czy też Natalie Cole. Fani zostaną zaskoczeni nie tylko niezwykłymi duetami, ale też pojawieniem się wykonawców z innych krajów: chodzi o Andrea Bocelli z Włoch oraz Alejandro Sanz’a z Hiszpanii.

Można będzie również obejrzeć ostatnią zarejestrowaną piosenkę Amy Winehouse „Body and Soul” nagraną wspólnie z Tonym Bennettem.

Wszystkie klipy można zobaczyć w jakości HD. A stało się to możliwe dzięki najnowszym modelom kamer wysokiej rozdzielczości, zastosowanym podczas dokumentacji filmowej.

Iryna Kukharuk

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry