Jest następca Szarika i Cywila- od marca nowy serial w TVP1

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV, TELEWIZJA

„Komisarz Alex” to serial kryminalno- obyczajowy ukazujący losy policjanta i jego partnera- świetnie wyszkolonego psa Alexa. Policjant, w którego rolę wcielił się Kuba Wesołowski, z pomocą owczarka niemieckiego rozwiązuje zagadki kryminalne.

W serialu zagrają także: Magdalena Walach jako pani podkomisarz Lucyna Szmidt i Ireneusz Czop, jako starszy aspirant Ryszard Puchała, a także Daniel Olbrychski czy Janusz Chabior. Grający Aleksa owczarek niemiecki do roli przygotowywany był przez ponad pół roku. Jego tresurę powierzono uznanej treserce Beacie Krzemińskiej.

Serial wyreżyserował Robert Wichrowski, a wszystkie sceny sfilmował Jacek Fabrowicz- jeden z najlepszych polskich operatorów filmowych. Cała produkcja zrealizowana została w Łodzi, w najbardziej charakterystycznych miejscach miasta i liczy 13 odcinków.
Twórcy serialu są pewni, że tak jak kiedyś Szarik i Cywil, tak teraz Alex skradnie serca widzów.

Serial będzie można oglądać już od 3 marca, w każdą sobotę o 20:20 w TVP1.

Adrianna Krapa

źródło tvp.pl

Powiązane wpisy

  • bubu

    Reżyser i operator zrobili wielką kupę. Smród się będzie unosił przez najbliższe kilkanaście tygodni. Takie serialiki powinni nadawać w niedziele o piątej rano w telewizji Trwam. Kto tego Wesołowskiego cały czas upycha na ekran?! To musi być jakiś ******** układ bo talentu za grosz. Za takie granie powinni go wynagradzać karmą dla psów. Abonamentu w życiu nie zapłacę. Ten serialik jest jak lot do Smoleńska. Wszystko nawaliło. Zdziwiony jestem bo realizatorzy mają niezły dorobek. A teraz popełnili harakiri z granatem w dupie. Bankowo jak zwykle nawaleni byli z operatorem na czele…

  • misiek.

    super, uwielbiam takie seriale !


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry