Koniec przedstawienia pt: „Zorganizujmy Superpuchar Polski na Stadionie Narodowym”

AKTUALNOŚCI, EURO 2012, PIŁKA NOŻNA, SPORT

Przedstawienie pod tytułem: „Zorganizujmy Superpuchar Polski na Stadionie Narodowym” zakończyło się po długich oczekiwaniach. Niestety aktorzy tego przedstawienia nie mają co liczyć na gromkie brawa po jego zakończeniu. Wszystko z powodu tego, że spektakl zakończył się w przededniu decydującego aktu.

sxc


W środę w okolicach godziny 15.00 odbyło się spotkanie ostatniej szansy między organizatorem- spółką Ekstraklasa S.A, a władzami miejskimi w stolicy. Po godzinie 16 okazało się, że mecz nie dojdzie jednak do skutku. W wywiadzie dla Polskiej Agencji Prasowej informację tę potwierdził prezes spółki Andrzej Rusko. Informacje o odwołaniu spotkanie przekazały także za sprawą swoich stron internetowych Wisła Kraków i Legia Warszawa. Tak więc operę mydlaną z organizacją tego meczu w dniu 11 lutego można uznać za zakończoną. Niestety nie jest to finał jakiego chcieliby kibice, a także zawodnicy obu drużyn. Nie rozwiązuje to też innych problemów.

Po pierwsze: Kibicom trzeba oddać bilety za mecz, który się nie odbył. Znając polskie realia będzie się to ciągnęło w nieskończoność a i tak nie ma gwarancji, że wszystkie pieniądze zostaną wypłacone. Po drugie: mecz o Superpuchar musi się odbyć. Pytanie tylko kiedy bo terminy w rundzie rewanżowej są bardzo napięte, a Wisła i Legia dodatkowo uczestniczą jeszcze w rozgrywkach Ligi Europejskiej. Po trzecie, Polska jako organizator EURO 2012 kompromituje się coraz bardziej.

Strach pomyśleć, co by się działo jakby taka sytuacja wydarzyła się podczas EURO 2012. Ostatecznie w końcu, jaka będzie decyzja w sprawie organizacji meczu Polska-Portugalia, który w tym miesiącu ma się także odbyć na Stadionie Narodowym. Większość tych pytań wymaga natychmiastowej odpowiedzi i reakcji. Niestety mając w pamięci doświadczenia związane z tą areną trzeba mieć obawy co do szybkiego wyjaśnienia sprawy. Jedna wielka kompromitacja!

Michał Buczek

Źródło:Eurosport,TVN24

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry