Film: Naomi Watts jako księżna Diana

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Aktorka znana z takich filmów jak 21 gramów i The Ring, a także z najnowszego filmu Clinta Eastwooda „J.Edgar” szykuje się do wzięcia udziału w produkcji opowiadającej o tragicznie zmarłej w 1997 roku księżnej Dianie. Film ma koncentrować się na ostatnich 2 latach życia księżnej, gdy była ona już po rozwodzie z brytyjskim następcą tronu – księciem Karolem. Nad pracami, które rozpoczną się w połowie tego roku, do filmu Caught in Flight będzie czuwał reżyser, który zdobył sławę przez film Upadek – Oliver Hirschbiegel.

stock.xchng


Naomi Watts mówiła o tym, że „to wielki zaszczyt móc zagrać rolę takiej ikony jaką była księżna, kochana przez tak wielu ludzi na całym świecie”. Aktorka dodała też, że z niecierpliwością czeka na rozpoczęcie prac nad filmem. Natomiast producenci zgodnie twierdzą, że wybór Naomi Watts jest wyborem doskonałym ponieważ będzie ona umiała oddać ciepło Lady Di, a także idealnie wkomponować się w rolę. O tym czy tak rzeczywiście będzie przekonamy się dopiero w 2013 roku.

Obecnie powstaje także inny projekt filmowy zajmujący się życiem Diany. Kandydatkami do roli głównej są m.in Carey Mulligan i Charlize Theron.

Tamara Barriga
Źródło: imdb.com

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry