Kolejna edycja „Social Media Day Poland” we Wrocławiu

AKTUALNOŚCI, INTERNET, POLSKA, SOCIAL MEDIA, STRONY WWW

23 lutego w siedzibie Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej we Wrocławiu odbędzie się już siódma edycja konferencji Social Media Day Poland. Poświęcona ona będzie, zjawisku nowych technologii, dowiemy się jak owe technologie zmieniły sposób z korzystania z mediów społecznościowych.

Photo: Robert Kneschke

Podczas Social Media Day – technologie dla social media wystąpią przedstawiciele firm IT (m.in. Patryk Goralewski z Microsoft Polska) oraz szefowie popularnych serwisów technologicznych (Przemysław Pająk ze Spidersweb.pl oraz Krystian Kozerawski z MacKozer.pl). Będzie także gość specjalny – John Lettice, redaktor naczelny TheRegister.co.uk najbardziej wpływowego brytyjskiego serwisu poświęconego technologiom.

Druga część konferencji zostanie poświęcona wręczeniu nagród dla najlepszych blogów firmowych które zwyciężyły w konkursie organizowanym przez Dominika Kaznowskiego z Instytutem Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Publiczność będzie miała szansę dowiedzieć się jaki jest przepis na idealny blog.

Ewa Juzwiszyn

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry