Koniec serialu „Dr House”

AKTUALNOŚCI, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV, ŚWIAT

Twórcy serialu „Dr House” oficjalnie oświadczyli, że w maju wraz z ostatnim odcinkiem, 8 sezon serialu definitywnie się zakończy. Serial którego głównym bohaterem jest ekscentryczny lekarz Gregory House zadebiutował na antenie 16 listopada 2004. Roku. Oglądało go 19,4 miliona widzów, w czasie emisji trzeciej serii zajął siódmą pozycję w światowym rankingu najchętniej oglądanych programów telewizyjnych.

Twórcy kończąc produkcję serialu chcą zachować swego rodzaju tajemniczość, chcą by widzowie nie do końca czuli się nasyceni serialem. „Nigdy nie powinno się wychodzić z przyjęcia, jako ostatni. Zdecydowanie lepiej jest zniknąć w najmniej oczekiwanym momencie, pozostawiając po sobie tajemnicę” – przekonują producenci.

Podczas 9 lat trwania programu nakręcono 177 odcinków. „W kwietniu zakończą się zdjęcia do ostatniego, 177. odcinka serialu. W 2004 roku, nikt nie spodziewał się, że powstanie ich aż tyle” – zawiadamiają w oficjalnym oświadczeniu producenci serialu.
Odtwórca roli House’a powiedział, że decyzja o końcu serialu jest dla niego trudna, na planie spędził ponad 8 lat, nawiązały się liczne przyjaźnie, ale jest dumny z tego jaką postać udało mu się wykreować. Teraz planuje zrobić dłuższą przerwę od telewizji.

Na widzów czeka niespodzianka. Prawdopodobnie w ostatnim odcinku serialu który zostanie wyemitowany w maju zobaczymy znane twarze. Twórca serialu David Shore zdradza, że chętnie zobaczy w ostatnim odcinku Lisę Edelstein, która wciela się w Cuddy – ukochaną House’a. W finałowym odcinku serialu powinny pojawić się również: Olivia Wilde i Jennifer Morrison. Obie aktorki zapowiadały, że z ogromną przyjemnością ponownie wcielą się w swoje bohaterki.

Odcinek kończący serial zostanie zrealizowany w kwietniu natomiast widzowie pożegnają się z doktorem i bohaterami na początku maja.

Ewa Juzwiszyn

źródło: FOX, swiatseriali.pl

Powiązane wpisy

  • Ania

    Koniec serialu! Dramat!


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry