„Moda na sukces”- sposób na pracę, sposób na życie?

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, ROZRYWKA, SERIALE TV

„Moda na sukces” to telewizyjny fenomen. Opera mydlana znana na całym świecie zadebiutowała w 1987 roku. Premiera w Polsce odbyła się we wrześniu siedem lat później. Produkcję stworzyli dla CBS William J. Bell i Lee Phillip Bell. Głowa rodziny- Eric podczas studiów poznał swoją przyszłą żonę- Stephanie. Para założyła firmę Forrester Creations. Fabułę opisującą losy rodziny Forresterów śledzą mieszkańcy niemal stu krajów świata.

Kariera aktorska aktorów związanych na stałe z telenowelą wiąże się właściwie tylko lub w znacznym stopniu z „Modą na sukces”. Dwadzieścia pięć lat na planie jednej i tej samej opery mydlanej z pewnością nie rozwija warsztatu artysty aktora wystarczająco. Serial jest krytykowany za niski poziom aktorstwa i zbyt wolno rozwijającą się fabułę. Jednak praca aktorów na planie wcale nie jest taka nudna i monotonna jak mogłaby się wydawać, a serial wielu z nich odmienił życie i był na życie pomysłem.

Ekipa w ramach pracy nad odcinkami często podróżuje, bo zdarzają się wątki, które mają miejsce w różnych zakątkach świata. John McCook, który wciela się w rolę Erica podkreśla, że angaż w produkcji to dla niego szczęście. Gdy dostał propozycję zagrania w „Modzie na sukces”, od dłuższego czasu był w trakcie szukania pracy i mimo dorywczych ról w serialach, ciężko było mu związać koniec z końcem.

Dziś nie musi martwić się o swoją przyszłość. Adrienne Frantz, która kreuje postać Amber Moore, jakiś czas temu odeszła z telenoweli, gdyż chciała zrobić karierę filmową. Marzenia o ambitnych produkcjach i karierze muzycznej okazały się niemożliwe do zrealizowania. Aktorka wróciła więc do serialu i jak większość w nim grających pogodziła się z etykietą „Moda na sukces”. Etykieta ta daje pracę, pieniądze, bogactwo i światową sławę. Czego chcieć więcej?

Adrianna Krapa
źródło tvp.pl,modanasukces-mns.blog.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry