„Sponsoring” z Juliette Binoche od 17 lutego w polskich kinach

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA

Sponsoring jest zjawiskiem z którym coraz częściej można się zetknąć. Młode dziewczyny znajdują sobie bogatego faceta z którym spędzają czas, uprawiają seks są na każde jego zawołanie – w zamian za to są jego utrzymankami. Dostają od swoich sponsorów drogie prezenty, pieniądze, są zapraszane na wystawne kolacje i obiady.

6 lutego odbyła się premiera dramatu „Sponsoring”, reżyserii Małgorzaty Szumowskiej. W główną rolę wciela się francuska aktorka Juliette Binoche. Jest ona dziennikarką która pisze artykuł o prostytucji na paryskich uniwersytetach. Podczas pisania poznaje dwie młode dziewczyny Charlotte (Anais Demoustier ) i Alicję ( Joannę Kulig) które sprzedają swoje ciało. Wkracza w świat płatnej miłości który jest obrzydliwy a zrazem pociągający.

Obok Binoche wystąpili również : Andrzej Chyra i Joanna Kulig. Oprócz nich na premierze pojawili się: Magdalena Cielecka, Natalia Lesz, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Grochowska, Katarzyna Grochola, Katarzyna Maciąg, Agnieszka Wagner oraz Jacek Borcuch i Olga Frycz.

Na ekranach kin film pojawi się 17 lutego.

Ewa Juzwiszyn

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry