Talk Show: Nowe Rozmowy w toku

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA

Luty to czas zmian w „Rozmowach w toku”. Od 13 lutego będzie można obejrzeć nową czołówkę polskiego talk-show. W nowej odsłonie programu Ewa Drzyzga zaprezentuje specjalny materiał z Haiti, którego mieszkańców dwa lata temu dotknęło trzęsienie ziemi.

Kataklizm to nie jedyna tragedia, z jaką muszą się oni zmagać. Dziennikarka rozmawiała z ludźmi, których dzieci zostały uprowadzone do nielegalnej adopcji. Oprócz tego, w ramach „odświeżenia” programu, w studiu pojawi się wykrywacz kłamstw, dzięki któremu widzowie dowiedzą się, na ile prawdziwe są historie gości programu. W „Rozmowach w toku” ruszy także cykl „Zdrowie kobiet”.

28 lutego o 15:55 w telewizji TVN zostanie wyemitowany dwutysięczny odcinek programu „Rozmowy w toku”. Z tej okazji w programie pojawią się wyjątkowi goście m. in. Iranka chrześcijanka- Marina Nemat, która opowie wstrząsającą historię o swoim życiu w Iranie po zwycięstwie brutalnej rewolucji islamskiej pod wodzą ajatollaha Chomeiniego, i której cudem udało się uniknąć kary śmierci.

Adrianna Krapa
źródło rozmowywtoku.onet.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry