Dolnośląskie Centrum Filmowe czyli Dobry Czas na Film

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA, WYDARZENIA KULTURALNE

Poniedziałkowe wieczory dyskusyjne, księgarnia filmowa oraz spotkania z twórcami filmów to tylko kilka propozycji nowo otwartego Dolnośląskiego Centrum Filmowego.

Nie usłyszymy tu irytujących odgłosów chrupanego popcornu. Można za to zasiąść w kawiarni. DCF powstało specjalnie dla widowni wymagającej, traktującej kino nie tylko jako weekendową rozrywkę.To miejsce spotkań z filmem i sztuką. Powstało w lokalizacji dawnego kina „Warszawa”, jednak całkowicie przebudowane tworząc specyficzny klimat i styl.

Należący do Odra-Film obiekt, jest jedynym takim miejscem we Wrocławiu opierającym swoją działalność na repertuarze studyjnym.Ceny biletów są zdecydowanie zachęcające. Dodatkowo zniżki takie jak tańsze środy, poranki filmowe, ulgi dla rodzin oraz grupowe.

W repertuarze każdy znajdzie coś dla siebie, wybierając spośród filmów kina światowego, europejskiego oraz polskiego. Oprócz regularnych seansów możemy uczestniczyć również w pokazach specjalnych, tematycznych oraz festiwalowych.

W tym tygodniu w repertuarze miedzy innymi „Róża”, „Żelazna Dama” oraz „Mój tydzień z Marilyn”. W poniedziałkowym Dyskusyjnym Klubie Filmowym „Szkoła podstawowa” Jana Severaka.

Więcej informacji na stronie internetowej kina lub na Facebooku, gdzie DCF cieszy się już sporym gronem fanów.

A.Bujewicz
Źródło: dcf.wroclaw.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry