Nowa kampania reklamowa samochodów VOLVO S60 i V60

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, MOTORYZACJA, POLSKA, SAMOCHODY, WIADOMOŚCI

Od początku lutego Volvo rozpoczęło nową ogólnopolską kampanią wizerunkową najnowszych modeli – S60 i V60. Kampania obejmie swoim zasięgiem media elektroniczne i tradycyjne. Spoty zostaną wyemitowane również w kinach w 14 polskich miastach.

Nowe spoty reklamowe zostaną zaprezentowano zarówno w telewizji ogólnopolskiej – TVN i Polsat, jak i również na kanałach tematycznych, takich jak TVN Style, czy Polsat Play. Reklamy S60 i V60 zostaną także wykorzystane w kampanii prasowej w magazynach motoryzacyjnych, lifestylowych oraz pismach biznesowych. Dodatkowo, do końca marca spoty Volvo będzie można obejrzeć w sieci kin Cinema City.

Założeniem kampanii jest odświeżenie wizerunku popularnych modeli obecnych już w sprzedaży oraz zachęcenie do odbycia jazdy próbnej. Po launchu Volvo S60 i V60 w 2010 roku to dobry czas na takie przypomnienie – powiedział Łukasz Wójcik, Communication Manager w Volvo Auto Polska

Za przygotowanie spotów odpowiadała agencja Amsterdam Arnold. Z kolei ich adaptacją na polskim rynku zajęła się agencja reklamowa Good (przekształcona z Brainshop U-boot).

źródło: Volvo

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry