Nowe zainteresowania Hollywoodzkich aktorów

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT, TELEWIZJA

Ostatnio na festiwalu filmowym Berlinale 2012 Angelina Jolie zaprezentowała film „In the Land of Blood and Honey”, w którym występowała w roli reżyserki, scenarzystki i producentki. Natalie Portman, wcześniej tworząca już własne obrazy, w tym roku wzięła się za produkcję serialu „Scruples”. Pod tym względem nie jest wyjątkiem jeszcze jedna amerykańska aktorka, znana z seriali „Przyjaciele” oraz „Cougar Town: Miasto kocic”, Courteney Cox.

stock.xchng

Telewizyjny obraz „Tall Hold Blonde”, którym w niedługim czasie zajmie się aktorka, nie jest jej pierwszym doświadczeniem reżyserskim. W 2008 roku Courteney Cox udało się realizować film krótkometrażowy pod tytułem „The Monday Before Thanksgiving”. Z powodu swojej nowej pracy gwiazda bardzo się cieszy i podkreśla, że chce uczestniczyć przy każdym szczególe.

Obraz „Tall Hold Blonde” opowiadać będzie o prawdziwych wydarzeniach, dokładnie – o historii miłosnej dwóch ludzi, którzy poznali się w internecie. Zdjęcia do filmu, określanego jako mordercza internetowa historia miłosna, powstaną w Los Angeles.

I.Kukharuk

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry