Prestiż myszy Logitech Cube!

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, KOMPUTERY, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Firma Logitech jest dobrze znaną firma na rynku urządzeń komputerowych. Co roku zaskakuje nas nowościami technicznymi, w tym roku również Nas nie zawiodła! W styczniu w całej Europie można było zaopatrzeć się w najnowasze urządzenie Logitech Cube- to mysz i prezenter w jednym!

fot.logitech

Logitech Cube o nowoczesnej konstrukcji to urządzenie o niecodziennym kształcie, zachwycające łatwością użycia oraz unikatowym designem. Do tego jest małych rozmiarów, więc spokojnie zmieścisz ją w kieszeni koszuli by szybko i sprawnie wyciągnąć ją w nagłej potrzebie!

Logitech Cube włączasz kiedy masz tylko potrzebę dzięki przełącznikowi, który stymuluje zużywanie baterii. Kształt prostopadłościanu o zaokrąglonych krawędziach daje możliwość dopasowania myszy do Twojej dloni. Wyglądem przypomina pilot do telewizora jednak nim nie jest. Cube nadaje się do roli prezentera, dzięki któremu można zmieniać slajdy stukając w mysz trzymaną pionowo, dzięki czujnikowi położenia i wskaźnikowi laserowemu!

Mysz Logitech’a komunikuje się z Twoim komputerem przy pomocy fal radiowych bądź przez USB. Brak przycisków umożliwia posługiwanie się tym urządzeniem za pomocą stukania i głaskania panelu dotykowego, który znajduje się w górnej części myszy. Korzystanie z Cube jest zblizone do działania smartfona, dzięki oprogramowania Logitech Flow Scroll które ułatwia płynne przewijanie.

Odbiornik Logitech Unifying wyposażony w Logitech Advanced 2.4 GHz łączy urządzenie kompatybilnie z sześcioma innymi za pośrednictwem niezawodnej łączności bezprzewodowej nawet na odległość 25 metrów! W ten sposób mysz nie zajmuje dodatkowego miejsca USB.

Masz dość borykania się z problemami rozładowanej baterii Twojego urządzenia? Już nie muisz się o to martwić, gdyż Logitech wbudował w urządzenie baterię litowo-polimerową co powoduje, iż Twoja mysz będzie Ci towarzyszyć przez całą podróż. Wskaźnik świetlny poinformuje Cię o niskim stanie baterii, byś mógł zapobiec niespodziankom.

Ciekawy wygląd gadżetu to nie wszystko. Firma postawiła przede wszystkim na funckjonalność. Możesz korzystać z Cube podczas ważnych prezentacji, nawet podczas długiego lotu a to wszystko za sprawą tak małego pudełeczka. Wykorzystywanie Cube do prezentacji odbywa sie dzięki podnoszeniu myszy i jej obracaniu!

Ciekawostką jest, iż Firma Logitech w styczniu tego roku zaprezentowała urządzenie Cube podczas targów 2012 International CES w Las Vegas oraz została wyróżniona niebanalną nagrodą w kategorii urządzenia peryferyjne „International CES Innovations 2012 Design and Engineering”!

I.Posłajko

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry