Whitney Houston w Glee dziś wieczorem na FOX

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, MUZYKA, ROZRYWKA, SERIALE TV, ŚWIAT

Twórcy serialu Glee już kilka razy oddawali cześć zmarłym gwiazdom estrady. Amber Riley, która w serialu gra Mercedes, wykona utwór „I will always love you”, który przypadkowo już wcześniej był przeznaczony do walentynkowego odcinka. Ekipa „Glee” chciała w ostatniej chwili zmienić scenariusz i dodać jeszcze inne piosenki Whitney, ale było już na to za późno. Natomiast tuż przed rozpoczęciem programu jutro, na ekranach telewizorów najprawdopodobniej pojawi się tablica z dedykacją dla zmarłej piosenkarki.
Autorką piosenki „I will always love you” jest Dolly Parton, która napisała ją w 1973 roku. Serialowa Mercedes zaśpiewa ją w związku z dylematem jaki będzie miała wybierając między byłym a obecnym chłopakiem.

Przy okazji tworcy chwalą się, że serial Glee będzie pierwszym telewizyjnym show, który w taki sposób uczci pamięć Houston. Równocześnie zapewniają, że wykorzystanie piosenki „I will always love you” nie będzie jednorazową przygodą z twórczością piosenkarki, ale na potrzeby serialu zostanie wykorzystanych jeszcze wiele jej utworów.

Edyta Bryla/Tamara Barriga
Źródło:imdb.com/ hollywoodreporter.com

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry