Zapraszamy na walentynki w kinie

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA

Romantyczna kolacja w domu, czy w restauracji? Drink w pubie, spacer, wyjazd w góry? Sposobów na spędzenie Walentynek może być wiele. W zależności o kreatywności, pomysłów, nastroju czy też chęci zakochanych.Wielbiciele kina nie zostaną osamotnieni . Specjalnie w Dzień Zakochanych pary mogą wybrać się na seanse filmowe o tematyce miłosnej.


W Multikinie oraz kinach Helios premierowy pokaz historii szaleńczej i bezgranicznej miłości – „Big Love” Barbary Białowąs. W miłosnym tempie również „Odrobina nieba” oraz „I że Cię nie opuszczę”. Miłośnicy, ale za to nieco innych wrażeń, 14 lutego mogą wybrać się na „Gwiezdne wojny 3D: część I – Mroczne widmo”. Nie zabraknie także seansów dla zakochanych par z dziećmi – „Piękna i bestia”, „Alwin i wiewiórki”.

Zanim jednak pójdziecie do kina zalecamy szybki zakup biletów online, ponieważ seanse 14 lutego są bardzo popularne. Niektóre kina zablokowały możliwość tylko rezerwacji biletów przez internet. Jeśli planujecie wybrać się do multikina, kupujcie bilety jak najszybciej online lub bezpośrednio w kasach.

A.Bujewicz

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry