W kinie: Idealna Miłość? Istnieje?

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Okazuje, się że tak. 10 lutego miała miejsce premiera hitu wale tynkowego „I, Że Cię Nie Opuszczę” . Reżyser Michael Suscy w filmie starał ukazać, się tą prawdziwą, idealną miłość, według mnie udało mu się to w 100 %. Historia oparta jest na faktach.

Młode, szczęśliwe, zakochane w sobie małżeństwo ulega wypadkowi samochodowemu, na skutek którego Paige traci pamięć. Gdy budzi się, ze śpiączki nie rozpoznaje swojego męża, nie pamięta miłości która ich połączyła. Leo jest dla niej obcym człowiekiem. Ten jednak nie poddaje się, zrobi wszystko aby Paige ponownie się w nim zakochała.

Scenariusz niby banalny, przewidywalny. Suscy, ukazał w filmie to co chciał. Wielką miłość która jest w stanie przetrwać największe trudności. Widz ma okazję zobaczyć, że przysięga składana przy ślubię: „i, że Cię nie opuszczę” ma swoją ważność, Tatuum świetnie sprawdza się w roli prostego zwyczajnego chłopka który pragnie odzyskać uczucie swojej żony. Rachel McAdams dobrze prezentuje się u jego boku, urocza jest dzięki swojemu czarującemu uśmiechowi. Razem tworzą parę której widownia kibicuje od początku.

Ewa Juzwiszyn

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry