Automatyczne koszenie trawników

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Jak wiadomo zbliża się wiosna, a wraz z nią obowiązki związane z pielęgnacja naszych ogrodów. Większość z nas korzysta wówczas z tradycyjnych narzędzi, które są dobre do małych ogródków. Natomiast jeśli ktoś posiada domek jednorodzinny z ogromnym terenem zewnętrznym, porządki wiosenne normalnym sprzętem są czasochłonne i pochłaniają sporą dawkę energii.

Automatyczne koszące roboty zasilane są prądem stałym pobieranym z akumulatorów znajdujących się w urządzeniu, które jest przystosowane do pracy samodzielnej. Urządzenia pracują niezwykle cicho, są bezpieczne i pielęgnują Twój trawnik tak, byś mógł oddać się innym, ważniejszym zajęciom.

Czy nie przeraża Cię wizja spędzania wolnych weekendów na dopieszczaniu swojego terenu zielonego? Czy nie lepiej byłoby poświęcić ten czas na zabawę z dziećmi, ciekawą lekturę bądź spędzanie czasu z przyjaciółmi? Pozwól, by teraz obowiązki stały się przyjemnością dzięki kosiarkom Zucchetti Wiper.

Ta wygodna i łatwa w użytkowaniu maszyna o małych gabarytach nie zajmie Ci dużo miejsca, gdyż wielkość dopasujesz do swoich preferencji. Kosiarka automatyczna jest niczym członek rodziny, po skoszeniu trawnika wraca do swojej bazy, a Ty nie musisz się o nic martwić.

fot. wiperrobot.it

Kosiarki zautomatyzowane maja wbudowane czujniki deszczu, także wiedzą kiedy wrócić do schronu. Panel z wyświetlaczem z różnorodnością ustawień jest dostosowany do potrzeb Twojego ogrodu. Istnieje możliwość zaprogramowania dni pracy, godzin tak, byś nie musiał przeszkadzać kosiarce i odwrotnie. Dodatkowo masz możliwość sterować nią za pomocą pilota bądź funkcji Bluetooth w Twoim telefonie.

Za pomocą opcji koszenia wzdłuż krawędzi trawnika oraz możliwości poruszania się w terenie nierównym, dotrą tam, gdzie inne nie dadzą rady. Kolejną zaletą jest system, pozwalający zostawiać tak małe ścinki trawy, że nie wymagają one od Ciebie zbierania, a co za tym idzie, Twój trawnik zyska naturalny nawóz!

Specjalne sensory wbudowane w zderzaki wychwytują utrudnienia, jakie kosiarka napotyka na swojej drodze w postaci kamieni, drzew bądź zabawek. Ponadto kosiarka jest ekologiczna, bo nie potrzebuje żadnych paliw i nie generuje w tym przypadku spalin.
Jeśli męczy Cię fakt prac związanych z twoim trawnikiem, musisz postawić na innowacyjność i nowoczesną technologię.

Bądź nowoczesny i miej jako jedyna osoba w okolicy kosiarkę, którą skosisz trawnik nie ruszając palcem!

Izabela Posłajko
info: wiperrobot.it

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry