Billy Bob Thornton zainspirowany Angeliną – „And then we drove”

FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA

Drugim mężem Angeliny Jolie był Billy Bob Thornton, ale chyba nikt o tym już nie pamięta. Istnieje pewna reguła: jeśli mówi się o Jolie, to pierwsze skojarzenia, które przychodzą do głowy, to działalność humanitarna, dzieci i raczej Brad Pitt, a nie Thornton. Związek z amerykańskim aktorem Thorntonem trwał 3 lata (od 2000 do 2003). Teraz on, inspirowany dawnym małżeństwem z Jolie, chce nakręcić film pod tytułem „And Then We Drove”.

Producentem obrazu jest Alexander Rodnyansky. Za kamerą stanie sam Billy Bob Thornton, który wspólnie z Tomem Eppersonem napisze scenariusz a później zagra w filmie główną rolę. „And Then We Drove” jest filmem drogi. Wszystkie wydarzenia w nim odbywają się w Los Angeles, Nowym Meksyku i Arizonie.

stock.xchng

W centrum uwagi są mężczyzna, podróżujący po Stanach Zjednoczonych, oraz dziewczyna, która w pewnym momencie do niego się dołącza. Bohaterzy przeżywają wiele przygód, co później skłania ich do filozoficznych myśli: zastanowienia się nad sensem życia oraz pytaniem, gdzie jest miejsce człowieka na Ziemi.

I.Kukharuk

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry