Franciszek Smuda podał nazwiska zawodników na mecz z Portugalią

AKTUALNOŚCI, PIŁKA NOŻNA, POLSKA, SPORT

Trener reprezentacji Polski w piłce nożnej Franciszek Smuda podał nazwiska zawodników, którzy będą się przygotowywać do pierwszego meczu reprezentacji w tym roku. Przeciwnikiem biało-czerwonych będą Portugalczycy.Jedyną nowością w takim zestawieniu kadry jest obecność Marcina Kamińskiego z Lecha Poznań. Poza tym razem obyło się bez większych niespodzianek może z wyjątkiem Ireneusza Jelenia w miejsce Pawła Brożka.

stock.xchng


Kolejną szansę ma dostać także Sebastian Mila ze Śląska Wrocław. Po raz kolejny zabrakło z kolei miejsca dla Artura Boruca, który z dnia na dzień ma mniejsze szanse na powołanie na EURO 2012.

Lista powołanych na mecz z Portugalią:
Bramkarze: Wojciech Szczęsny, Łukasz Fabiański.
Obrońcy: Łukasz Piszczek, Marcin Wasilewski, Damien Perquis, Jakub Wawrzyniak, Marcin Kamiński, Grzegorz Wojtkowiak, Tomasz Jodłowiec, Sebastian Boenisch.
Pomocnicy: Eugen Polanski, Dariusz Dudka, Adam Matuszczyk, Adrian Mierzejewski, Jakub Błaszczykowski, Kamil Grosicki, Ludovic Obraniak, Sebastian Mila, Maciej Rybus, Sławomir Peszko.
Napastnicy: Robert Lewandowski, Ireneusz Jeleń
Mecz Polska-Portugalia zostanie rozegrany 29 lutego na Stadionie Narodowym w Warszawie i ma być oficjalną inauguracją tego obiektu ( o ile znowu nie wydarzą się jakieś cuda).

Michał Buczek

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry