Podwójna swoboda gotowania?

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Dzisiejsza technologia zmierza do tego, by pomagać ludziom w codziennych czynnościach. Tak więc firma Siemens z powodzeniem pomaga w obowiązkach domowych. Płyta kuchenna flexInduction to rewolucja wśród dwupalnikowych kuchenkach!

Płyta indukcyjna to mała rewolucja w firmie, gdyż Siemens zwiększył swoją ofertę asortymentową. Ta prostokątna, duża sfera grzewcza pozwala na gotowanie kilku garnków na jednym palniku bądź jednego większego! To ty dostosowujesz pracę urządzenia do swoich potrzeb.

Coraz większa grupa konsumentów przekonuje się do płyt indukcyjnych. Płyty te działają na zasadzie interakcji zachodzącej bezpośrednio między dnem naczynia a zwojem umieszczonym w urządzeniu. Dzięki temu straty energii są mniejsze, samo gotowanie szybkie i energooszczędne, natomiast sama powierzchnia płyty nie nagrzewa się praktycznie. Przejmuje tylko ciepło od gorącego garnka!

Na płycie indukcyjnej nie znajdziemy kręgów lecz dwa prostokąty i to znacznych rozmiarów. Można wykorzystać całą ich powierzchnię bądź tylko nie, wszystko zależy od tego, jaki garnek Masz pod ręką!

Innowcyjność w zakresie stref grzewczych to nie wszystkie zalety, jakie daje nam płyta Siemensa. System TouchSlider pozwala sterować ustawieniami poprzez muśnięcie opuszkami palców skali znajdującej się na płycie. Takie regulowanie jest nie tylko szybkie ale i niezwykle intuicyjne. Kuchenka w mig reaguje na polecenia, co w konsekwencji pozwala na szybką zmianę temperatury.

Funkcja ShortClean umożliwia wstrzymywanie pracy płyty na 20 sekund, dzięki czemu można szybko usunąć plamy z mleka, które wykipiało bez zbędnych zmian wcześniej zaprogramowanych ustawień. Opcja powerBoost zwiększy moc stref płyty grzewczej o połowę, więc jeśli Ci się spieszy możesz skorzystać z takiej możliwości.

Jeżeli uwielbiasz gotować kilka potraw na raz, bądź czeka Cię zjazd rodzinny, warto mieć płytę indukcyjną, która pozwoli szybko i sprawnie przyrządzić obiad dla całej rodziny!

Izabela Posłajko

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry