Statuetki w rękach laureatów Telekamer 2012

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, TELEWIZJA

W styczniu poznaliśmy laureatów Telekamer „Tele Tygodnia” 2012. W wyniku wycofania się telewizji TVN i Polsat, nie odbyła się w tym roku gala w Teatrze Polskim, którą zwykle transmitowała Telewizja Polska. W zamian, wydawca „Tele Tygodnia”- Firma Bauer 15 lutego w Pałacu Sobańskich w Warszawie zorganizowała uroczystą kolację. Podczas spotkania wręczono statuetki laureatom.

W kategorii Aktorka, Telekamerę otrzymała Maja Ostaszewska, a w kategorii aktor- Piotr Adamczyk. Najlepszym serialem okazał się „Czas honoru”. Osobowością telewizyjną okrzyknięto słynną restauratorkę Magdę Gessler. W kategorii Prezenter informacji zwyciężył Krzysztof Ziemiec, w kategorii prezenter pogody- Jarosław Kret, a kategorii komentator sportowy- Mateusz Borek z telewizji Polsat.

Ulubionym programem rozrywkowym okazała się „Jaka to melodia?”, a magazynem interwencyjnym „Magazyn Ekspresu Reporterów”. Najlepszym jurorem okazał się Robert Kozyra. Najpopularniejszy kanał filmowy to Comedy Central, a kanał popularnonaukowy i kulturalny to Discovery Channel. Na czele kanałów sportowych stanął Polsat Sport, a kanałów dziecięcych Disney Channel. W kategorii kanał informacyjny i biznesowy zwyciężył TVN 24.

Adrianna Krapa
źródło telekamery.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry