Wymagająca Małgorzata Szumowska

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Juliette Binoche była pijana na planie, gdy nagrywano „Sponsoring”– tak bardzo chciała, żeby scena, w której miała zagrać odurzoną alkoholem dziennikarkę była wiarygodna, że przed rozpoczęciem nagrań zażądała wódki.

Zadaniowa Małgorzata Szumowska, reżyserka głośnego i sprzedanego już w 30 krajach filmu „Sponsoring” tylko z takimi ludźmi właśnie decyduje się pracować. Tak od siebie jak od całej ekipy, Szumowska wymaga 100% zaangażowania, skupienia i poświęcenia. Ponad wszystko, reżyserka ceni sobie jednak autentyczność i prawdziwość emocji, które mają być odegrane na planie.

Pewnie dlatego właśnie ubóstwia Juliette Binoche, której powierzyła rolę główną w swoim filmie. W rozmowie z „Twoim Stylem” Szumowska nazwała Binoche „mistrzynią koncentracji i zaangażowania”.

Sama reżyserka też nie próżnuje. Nie tylko pracuje cały czas, ale jak sama mówi, również całe jej życie uczuciowe i towarzyskie toczy się wokół planu. Aby w pracy osiągnąć perfekcję współpracuje również z byłymi partnerami, którzy są w branży. Szumowska wyznała, że nadal są oni dla niej autorytetami a rozstania z nigdy nie przeszkodziły jej we współpracy nad nowymi filmami.

Edyta Bryla

Źródła: Zwierciadło, Twój Styl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry