Małgorzata Socha będzie jurorką w konkursie dla projektantów mody

AKTUALNOŚCI, POLSKA, ROZRYWKA, STYL ŻYCIA

Serialowa Zuza z „Na Wpólnej”, czyli Małgorzata Socha, została jurorką 4 edycji międzynarodowego konkursu Fashion Designers Awards. Socha jest uważana za jedną z najlepiej ubranych polskich aktorek, co wpłynęło na decyzję aby towarzyszyła Maciejowi Zieniowi, Gosi Baczyńskiej i Mariuszowi Przybylskiemu w ocenianiu uczestników konkursu. Honorowym przewodniczącym jury będzie projektant Roberto Musso.

freedigitalphotos.net


W tym roku konkurs odbywa się pod szyldem mody lat 60 i 70 w Hollywood, co według znawców jest dużym wyzwaniem. Tematyka jest bowiem tak dobrze znana, że uczestnicy konkursu będą mieli trudności w zaprojektowaniu czegoś oryginalnego.

„Szukam osoby, która podejdzie do mody w sposób kreatywny, nie będzie kopiowała tego, co już było, a przy temacie, będącym myślą przewodnią tegorocznego konkursu, mogę to bardzo łatwo zweryfikować” – zapowiedziała Socha.

Konkurs jest organizowany w Polsce od 2008 roku. Ma on wspierać młodych i utalentowanych ludzi, którzy pasjonują się modą i projektowaniem ubrań. Udział w programie ma pozwolić na pogłębienie wiedzy w tej dziedzinie i wzbogacenie portfolia.

E.Bryła

Źródła: www.fashiondesignerawards.com.pl, Świat Seriali

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry