Michelle Williams z „Mojego tygodnia z Marilyn” przerywa karierę

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Michelle Williams, która odebrała Złotego Globa za rolę Marilyn Monroe w filmie „Mój tydzień z Marylin” i dzięki tej roli ma szansę na Oscara, zapowiedziała, że robi przerwę w karierze ze względu na swoją córkę Matildę.

Williams powiedziała, że chce utrzymać dziewczynkę (lat 6) z dala od swojej kariery, gdyż uważa że pewne aspekty jej pracy mogą być nie zrozumiałe dla dziecka. Aktorka chce więc ochronić córkę przed wpływem, jaki może mieć na niej kariera mamy. „Na wszystko przyjdzie czas”, dodała Williams.

Ojcem Matildy był Heath Ledger, znany między innymi z filmu „Tajemnica Brokeback Mountain”, w którym zagrali razem. Ledger zmarł nagle w 2008 po tym jak przedawkował leki. Mimo tego, że para rozstała się na miesiąc przed tragedią, Williams przyznała, że trudno jej się było ze wszystkiego otrząsnąć. Spędzając czas z córką stara się pielęgnować wspomnienie po ojcu.

E.Bryła

Źródła: perezhilton.com, nydailynews.com

Powiązane wpisy

  • Gekon

    Szkoda, że przerywa karierę, świetna była w roli MM, teraz biorę się za ksiażkę Colina Clarka „Mój tydzień z Marilyn”, zobaczymy czy będzie ok.


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry